Pogrom !!!

Pogrom !!!

W spotkaniu drugiej kolejki zespół z Góry Siewierskiej rozgromi rezerwy Tęczy Błędów aż 8:0 . Nasi zawodnicy tylko na początku pierwszej połowy mieli pewne problemy wynikające z dużej niedokładności oraz strat co spowodowało ze goscie wypracowali sobie dwie dobre okazje strzeleckie. Później do głosu doszli już nasi zawodnicy i do przerwy po bramkach Biedroń x2 i Fickowskiego prowadziliśmy 3:0. Druga połowa już bezdyskusyjnie należała do nas, raz po raz dochodziliśmy do dogodnych sytuacji niestety sporo z nich nie wykorzystaliśmy , strzelcami bramek w 2 połowie Biedron 3x i Żuchowski 2x. Dla rywali nie był to udany weekend, skończyło się 8:0 a przy lepszej skuteczności naszego zespołu mogła być wysoka dwucyfrówka.

Nie tylko wynik cieszy ale także atmosfera i frekwencja , trener do dyspozycji miał 18 zawodników, a z powodu imprezy weselnej zabrakło , Artura Ferdyna, Maćka Garbacika , Przemysława Ostrowskiego oraz wakacji Rafała Dyszego.

Skład: Oskar Bugaj- Mateusz Mikulski, Adam Katolik, Przemysław Magner, Marcin Lenart- Paweł Barański, Robert Saidak ©, Paweł Żuchowski, Krystian Dębski- Damian Biedroń, Damian Fickowski

Rezerwa: Łukasz Kowalczyk, Adrian Korzeb, Paweł Miśta, Bogdan Borowicz, Tomasz Karecki, Łukasz Gwóźdź, Mariusz Saidak