Porażka po bardzo dobrej grze.

W spotkaniu 5 kolejki przegraliśmy 5-2 wyjazdowe spotkanie z Szczakowianka II Jaworzno zostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie. Nie boimy się użyć sformułowania że był to bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu, szkoda że przegrany ale i tego musimy sie nauczyć. Szkoda na pewno zmarnowanych okazji szczególnie kiedy prowadząc 2-0 mamy sytuacje 100 procentowa i jej nie wykorzystujemy a za moment tracimy w ciagu 10 min dwa gole, czy tez zaraz po przerwie kiedy w ciągu 5 minut mamy dwie sytuacje sam na sam z bramkarzem a za moment po błędzie tracimy bramkę. Cieszy na pewno fakt ze zawodnicy walczyli jeden za drugiego przez całe 90 min, a z boiska mimo niekorzystnego rezultatu schodzili ze świadomością ze zrobili wszystko by wygrać. Nieudało się trudno, gramy dalej.