Zagłebiak Tucznawa pierwszym rywalem !!!

21 Sierpnia zainaugurujemy rozgrywki Sosnowieckiej Patrick B klasy w sezonie 2016/2017.Na stadionie w Górze Siewierskiej podejmiemy zespół UKS Zagłębiak Tucznawa. Drużyna ta w poprzednim sezonie zajęła 6miejsce z dorobkiem 36 pkt.

Termin spotkania może ulec zmianie , gdyż nie została jeszcze podjęta decyzja czy będziemy grac mecze jako gospodarz w sobotę czy tez niedziele.

Korona,JSP Warta i Górnik II Piaski nie przystąpią do rozgrywek Patrick B klasy w sezonie 2016/17, wciąż ważą się losy RKS Zagłębie, jeżeli drużyna ta nie będzie zarejestrowana w systemie Extranet do dnia 22.08.2016r. bedzie wpisana  pauza.

Nowe drużyny w Patrick b-klasa to: Tęcza II Błędów, MKS Łazowianka II Łazy( dawniej Płomień Niegowonice), RKS Zagłebie Dąbrowa Górnicza ?, KS Preczów