KS GÓRA SIEWIERSKA - KS ROKITNO SZLACHECKIE

Jeszcze nie ochłonęliśmy po ostatnim meczu a już w niedziele czeka nas druga kolejka sosnowieckiej b-klasy. Po jakże ważnym zwycięstwie w Tucznawie kiedy to przegrywaliśmy już 3-0 a mimo to pokonaliśmy Zagłębiak 3-4 nikt nie ma wątpliwości ze nasz zespół jest mocno podbudowany takim obrotem sprawy i przed własną publicznością bedzie walczył tylko o 3 pkt z jedenastym zespołem poprzedniego sezonu.

Rokitno swój pierwszy mecz rozegrało w Gieble z tamtejszym Klubem Sportowym ,niestety dla przyjezdnych nie była to udana inauguracja gdyż ulegli gospodarzom 3-0. W Rokitnie doszło do sporych ruchów transferowych Przyszli - Daniel Kuźniak (ost. Płomień Niegowonice),Kamil Jarosz (ost. Łazowianka Łazy),Bogumił Biały (ost. Płomień Niegowonice),Tomasz Panek (ost. Płomień Niegowonice),Szymon Kotwa (Łazowianka Łazy),Adrian Staszałek (wychowanek Korona Rokitno Szlacheckie),Michał Kosarga (wychowanek Korona Rokitno Szlacheckie), a także odeszli lub pokończyli kariery : Bartosz Kyrcz (Łazowianka Łazy),Sławomir Czop (kontuzja),Oktawiusz Czernek (wolny),Dawid Kowacki (wolny),Łukasz Kowalski (wolny),Zbigniew Pragnący (wolny),Damian Jaskólski (wolny).

Łatwo nie będzie ale emocje gwarantowane. Niedziela 30.08.2015 stadion w Górze Siewierskiej Zapraszamy wszystkich Kibiców.

Zbiórka 15.50 Zabrać dowody osobiste!!!